تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

 

ASP 3

(ASP (Active Server Pages يك تكنولوژي تحت وب می باشد كه در سال 1995 توسط مايكروسافت ارائه شده تا امكان پردازه نويسي سمت سرويس دهنده (در مقابل طرف سرويس گيرنده) را فراهم كند . صفحه هاي ASP فايل هاي متني هستند كه همچون سندهاي استاندارد وب مي توانند نه تنها متن و تگ هاي HTML را نگهداري كنند ، بلكه مي توانند دستوراتي كه با يك زبان پردازه نويسي (همچون Vbscript يا جاوااسكريپت) نوشته شده اند را ذخيره كنند.

 

ASP.NET

مجموعه اي از فناوري هاي مايكروسافت است كه ابزارهايي را براي ارتباط اطلاعات ، اشخاص ، سيستم ها و وسايل فراهم مي كند. اين فناوري ها امكان ساخت ، ميزباني ، توزيع و استفاده از راهكارهاي خدمات وب XML را براي اشخاص و سازمان ها فراهم مي كند ، صفحات وب ، سرويس های وب ، HTTP Handlers ها ، فايل های برنامه ( نظير Global.asax ) و فايل های منبع را به صورت پويا ترجمه می نمايد . فايل های فوق به صورت پويا و همزمان با اولين درخواست، ترجمه می گردند . هر نوع تغيير در فايل ترجمه شده پويا باعث می گردد كه تغييركنند و به صورت پويا invalidate و مجددا" ترجمه گردند . مكانيزم فوق برنامه نويسان را قادر می سازد كه به سرعت برنامه های وب را با حداقل Overhead اجراء نمايند، چراكه پس از تشخيص تغييرات و ترجمه پويا ، می توان بلافاصله از امكانات برنامه ها استفاده نمود . پتانسيل ترجمه پويا در ASP.NET 2.x نسبت به ASP.NET 1.x افزايش و فايل های ديگری نظير كلاس فايل ها را نيز تحت پوشش قرار می دهد . برای پيكربندی تنظيمات ترجمه از فايل های web.config و يا machine.config استفاده می گردد .

 

JSP

زبان (JSP(Java Server Page همانطور كه از نامش پيداست بر روي سرور اجرا شده و به زبان جاوا می باشد و براي توليد محتواي پوياي صفحات وب استفاده مي شود. اين زبان بسيار شبيه به جاوا مي باشد با اين تفاوت كه در آن مي توان از دستورات HTML نيز استفاده كرد. در واقع JSP تلفيقي است از زبانهاي HTML و JAVA ولي به شكل ساده تر و قابل فهم تر به نحوي كه براي طراحي صفحات وب كارآمدتر باشد. يك صفحه JSP از نظر ساختار نوشتاري كاملا شبيه به صفحات HTML مي باشد.

 

Cold Fusion

مجموعه ابزارهايی برای استفاده از پايگاه داده ها ،در صفحات وب می باشد. با استفاده از ColdFusion، شخص می تواند نامی را در يک صفحه وب وارد نموده و سرور اطلاعات مربوط به آن نام را از پايگاه داده درخواست کند و اطلاعات استخراج شده را به صورت صفحات HTML نشان دهد. برنامه های ColdFusion در فايل هايی با پسوند cfm ذخيره می شوند. برنامه های ColdFusion، دارای تگ هايی می باشند که ارتباط با پايگاه داده و کار با داده ها را آسان می سازد. اين تگ ها با CF شروع می شوند. مانند : CFQuery، CFMail و ...

 

Perl

(Perl (Practical Extraction and Report Language يکی از متداولترين زبانهای اسکريپت است . اين زبان در آزمايشگاه Jet Propulsion ناسا توسط Larry Wall طراحي شده است. يك زبان مفسر دار مبتني بر C و برنامه هاي خدماتي يونيكس می باشد . اين زبان ويژگي هاي قدرتمندي براي مديريت رشته ها دارد كه اطلاعات را از فايل هاي متني استخراج مي كند . پرل (Perl) مي تواند يك رشته كاراكتري را اسمبل كند و به عنوان يك فرمان شل ارسال كند ؛ از اين رو ، اغلب براي كارهاي مديريت سيستم مورد استفاده قرار مي گيرد . برنامه هاي اين زبان ، پردازه (script) ناميده مي شوند. پرل يك زبان برنامه ريزي همه منظوره مي باشد. از پرل مي توان در برنامه نويسي سيستم ها در زمينه هاي مختلف بر روي وب استفاده نمود. از پرل مي توان در جاهاي مختلفي استفاده نمود زيرا پرل به زبان چسبنده معروف مي باشد. پرل به عنوان زبان موثري كه براي الحاق عناصر به يكديگر طراحي شده بسيار سازگار مي باشد وهمچنين به منظور پياده سازي اسكريپ هاي CGI استفاده مي گردد.

 

CGI

مکانيزم نحوه عملکرد CGI در اکثر سرويس دهندگان وب ، يکسان و استاندارد است . در اين راستا فولدری با نام cgi-bin در فهرست ريشه وب سايت مورد نظر ايجاد می گردد. نحوه برخورد سرويس دهنده با فايل هائی که در فولدر فوق قرار می گيرند ، متفاوت خواهد بود. سرويس دهنده با فايل های فوق صرفا" عمليات ساده خواندن و ارسال را انجام نخواهد داد. اين نوع فايل ها می بايست اجراء و خروجی به دست آمده در اثر اجرای برنامه، برای مرورگر متقاضی ارسال شود. کاربران اينترنت با استفاده از مرورگر خود ، درخواست يک صفحه وب را می نمايند ، در خواست مورد نظر پس از ارسال از طريق محيط در اختيار سرويس دهنده وب قرار خواهد گرفت . سرويس دهنده وب پس از دريافت درخواست کاربران ، عمليات جستجو و يافتن فايل درخواست شده را آغاز می نمايد. در صورتيکه فايل ( صفحه وب ) درخواستی پيدا نگردد ، سرويس دهنده برای برنامه مرورگر کاربر کدی را به منزله عدم يافتن فايل ارسال و مرورگر پيام مناسبی در رابطه با عدم يافتن فايل را در اختيار کاربر قرارخواهد داد. در صورتيکه سرويس دهنده فايل درخواستی را پيدا نمايد آن را به منظور نمايش برای مرورگر کاربر ارسال خواهد

 

PHP

PHP پيش از اين مخفف Personal Home Page بود و در نگارش هاي جديدتر نيز (Hypertext Processor) پردازنده فوق العاده است كه يك زبان پردازه نويسي است كه متن آن در اختيار عموم قرار دارد و در سند هاي HTML براي اجراي توابع محاوره اي طرف سرويس دهنده مورد استفاده قرار مي گيرد . PHP در تمام سيستم عامل هاي اصلي اجرا مي شود و اساساً با لينوكس ، سرويس دهنده هاي وب يونيكس و در سرويس دهنده هاي ويندوز (همراه با نرم افزارهاي افزودني) مورد استفاده قرار مي گيرد . PHP را مي توان در يك صفحه وب جاي داد و از آن براي دستيابي به اطلاعات بانك هاي اطلاعاتي و نمايش آن ها استفاده كرد . ساختار گرامري آن نسبتاً ساده و به ساختار گرامري Perl شباهت زيادي دارد و البته برخي از جنبه هاي Bourne shell ، Java Script و C را نيز دارا است.

 

Application pool

با ایجاد Apllication Pool در IIS این امکان به کاربر داده می شود تا از CPU سرور استفاده بهينه اي داشته باشد و به اجرای برنامه هاي هر وب سايت سرعت بيشتري اختصاص دهد. استفاده از Application Pool بسيار در كاهش Performance يك سرويس دهنده موثر است.

 

 

Dedicated IP

يک IP اختصاصي است که شما را قادر مي سازد تا نام دامنه یا نام سازمان خود را با DNSای به نام خود سايت استفاده نمائيد، که در دو حالت می توان در نمایشگر مشاهده نمود: به صورت IP: http://38.117.64.1 و با نام دامنه .

 

Vacation Message

به منظور پاسخ دهی اتوماتیک به mailهای ارسالی است.در این حالت هرمتني كه انتخاب شود، به شخصي كه به كاربر Email ارسال نموده فرستاده مي شود و در vacation recipients فهرست آن ذخيره مي شود، به اين ترتيب كاربر قادر به پيگيري Email هاي اتوماتيك ارسال شده ميباشد. Vacation Message فقط يكمرتبه به فرستنده Email پاسخ ارسال ميكند.

 

 

Auto response

با استفاده از Auto Response پيغام ذخيره شده در Email Auto Responding با دريافت هر نامه بصورت خودكار ارسال ميشود ضمن اينكه نامه دريافت شده در Inbox مي ماند. تفاوت آن با Vacation Message در اين است كه در Vacation Message فقط يكمرتبه پاسخ به فرستنده ارسال مي شود و اگر شخص دوباره Email ارسال نمايد مجدداً پيغامی فرستاده نمي شود در حالي كه در Auto Response هر چند بار كه از يك شخص پيغامي دريافت شود پاسخ ارسال ميشود .

 

 

Tcl

(Tcl (Tool Command Language زبان دستور ابزاری است معمولاً به جای TCL به صورت Tcl نوشته شده و به صورت تیکل تلفظ می شود این زبان در عین اینکه یادگیری آن بسیار ساده می باشد از ویژگی هایی برخوردار است که آن را قدرتمند نموده است. از این زبان معمولاً برای پیش تعریف های سریع کاربردهای اسکریپتی، محیط های با رابط گرافيكي و عملیات تست و اشکال زدایی و يا هر دستوري كه بصورت فرمان است استفاده می شود كه این موضوع دستورالعمل های زبان را نیز شامل می شود. Tcl توسط زبان های C ، PLUS,CPLUSe, JAVA توسعه می یابد .

 

 

ADO.NET

در NET Framework . دستيابی داده با استفاده از ADO.NET انجام می شود . ADO.NET در حقيقت يك رابط برنامه نويسی است كه مجموعه امكانات لازم به منظور برقراري اتصال با بانك های اطلاعاتی را در اختيار پياده كنندگان برنامه های وب قرار می دهد . رابط فوق با ايجاد يك لايه اضافه ، جزئيات و پيچيدگی های موجود به منظور دستيابی به داده را از ديد پياده كنندگان مخفی نگه می دارد . برنامه های وب نوشته شده با استفاده از ASP.NET 2.0 از امکانات ارائه شده توسط ADO.NET نظير : ارتباط اتوماتيك با انواع متفاوتی از منابع داده ، ايجاد كنترل های كاربر در ارتباط با داده و ساير موارد ديگر استفاده می نمايند . بدين ترتيب حجم كد مورد نياز برای نوشتن برنامه های وب مبتنی بر داده كاهش يافته و نگهداری و پشتيبانی از اين نوع برنامه ها شرايط مطلوب تری را فراهم خواهد نمود.

 

 

MSWC

يكي از قابليت هاي ASP و ايجاد شمارنده براي صفحات است كه براي اين عمل از شيء Page Counter استفاده مي شود. ابتدا بايد متغيري را تعريف نمود و آن را به سرور نسبت داد.

 

CDONTS

از متداول ترين روش ها در ارسال ايميل است و يکي از کامپوننتهاي ويندوز سرور 2000 ميباشد. انتخاب روش ارسال بر روي اينترنت بستگي به مشخصات سرور ميزبان كاربر دارد. با استفاده از اين قابليت بدون نصب كامپوننت اضافي در سرور ميتوان هر اطلاعاتي را به پست الكترونيك ارسال نمود.

 

CDOSYS

يكي از كامپوننت هاي ويندوز سرور 2003 مي باشد. با استفاده از CDOSYS قابليت ارسال يک نامه از طريق برنامه را فراهم مينمايد و محدوديتهای CDONTS را ندارد.

 

SOAP Toolkit

SOAP Toolkit پروتکل ارتباطی برای سرويس های وب XML است. SOAP Toolkit فرمت پيامهای XML را مشخص می کند. در صورتيکه دارای بخشی شامل کدهای XML باشيم که بين عناصر SOAP Toolkit قرار گرفته باشند، می توان گفت که دارای يک پيام SOAP هستيم. تقريبا" اغلب سرويس های وب XML از HTTP استفاده می نمايند. يکی از مسائل مهم در رابطه با شروع استفاده از SOAP ، وجود اختلاف بين ويژگی ها و خصايص هر يک از نسخه های پياده سازی شده SOAP Toolkit است. اغلب افراديکه از SOAP Toolkit استفاده می نمايند پيام های SOAP را مستقيما" نمی نويسند و از نرم افزارهای مربوط به SOAP Toolkit برای ايجاد و تفسير پيام های SOAP استفاده می کنند. اين نوع نرم افزارها ،عموما" باعث ترجمه توابع صدا زده شده از يک زبان برنامه نويسی به يک پيام SOAP ميشوند. بعنوان مثال برنامه Microsoft SOAP Toolkit 2.0 باعث ترجمه توابع فراخوانده شده COM به SOAP شده و يا Apache Toolkit توابع فراخوانده شده و نوشته شده به زبان جاوا را به SOAP ترجمه خواهد کرد. ويژگی های منحصربفرد HTTP و سادگی SOAP باعث گرديده که استفاده از آن برای پياده سازی سرويس های وب XML ايده آل باشد

 

Ruby

Ruby يك زبان پردازه نويسي مفسردار براي برنامه سازي شئ گرا كه متن آن در اختيار عموم باشد مورد استفاده قرار ميگيرد و زباني است كه از کد منبع ساخته مي شود تا با حداکثر سرعت بهینه شده تا با سخت ‌افزارارتباط برقرار کند. ساختار گرامري ساده آن تا اندازه اي مبتني بر ساختارگرامري ايفل و ادا است . اين زبان كه به زبان پرل شباهت زيادي دارد، ويژگي هاي زيادي براي پردازش فايل هاي متني و انجام كارهاي مديريتي سيستمي دارا ميباشد.

 

DHTML

زباني براي ساخت منو هاي حرفه اي براي وب سايت است و اين منو ها با مرورگر هاي مختلف سازگار مي باشند، چون اين برنامه Code هايي مي سازد كه 100% سازگاربا مرورگر هاي ، (Internet Explorer (4), (5), (6), Netscape Navigator 4, Opera (6), Opera (7 و ساير مرورگرها با سيستم عامل هاي Windows و Mac و Linux است.DHTML عمليات و تكنولوژي وب براي ايجاد صفحات وب مي باشد كه مي توان برنامه هاي كاربردي كوچكي را ايجاد كرد تا بر روي كامپيوتر كاربر به جاي يك صفحه وب استاتيك اجرا شود .

 

SHTML

صفحات HTML براي اينكه همانند زبان ASP فايلهاي خارجي را به روش الحاقي به درون فايلي وارد نمايند ، از سرويس(SSI (Serve Side Includes استفاده مي كنند. .براي اينكه صفحات HTML ما توسط اين سرويس پردازش شود پسوند صفحات خود را از نوع SHTMl تعريف مي كينم .

 

Flash Media Server

اين برنامه براي ساخت و گسترش برنامه هايي بر پايه Chat ، Webcam و برنامه هاي مولتي مديا بر پايه وب و پروژ هاي چند كاره استفاده مي شود كه در ضمن سادگي و سرعت بالا امكان Log كردن Clipها را به تهيه‌كنندگان و امكان پخش زنده فراهم مينمايد.

 

Media Streaming Audio/Video

براي پخش فيلم، کليپ، موسيقي و حتی WebCam در وب سايت استفاده مي شود .

 

Symantec Security Software

يك نرم افزار بسيار قوي در زمينه ذخيره سازي اطلاعات و از بين بردن ويروس هاي احتمالي در سرور وهمچنين جلوگيري از تهديدات اينترنتي مورد استفاده قرار مي گيرد. تهديدات اينترنت ناشي از فعاليت‌هايي از قبيل دسترسي اينترنت، اشتراك فايل، پيام‌رساني فوري و ايميل‌ها در سرورمي باشد. كاركرد اصلي آن مسدود ساختن كل ترافيك به جز بخش مجاز سرور است.

 

Password Protection

مي توان براي پوشه هاي مورد نظر رمز عبور تعريف كرد تا به اين وسيله به كاربران تعيين شده اجازه استفاده از آن پوشه داده شود.

 

Web Files Permission

تعيين سطح دسترسي به بعضي از فايلها و فولدرها مي باشد، چرا كه بعضي از برنامه ها و يا حتي بانك اطلاعاتي احتياج به اين دارد كه اجازه نوشتن ، اجرا، تغييرات يا حتي حذف نمودن به كاربر داده شود.

 

SSL

Secure Sockets Layer يك پروتكل امنيتي است، به اين صورت كه در صورت استفاده از آن مرورگر اينترنت اين ارتباط امن را توسط يك قفل كوچك در پايين صفحه نمايش ميدهد.گواهينامه هاي SSL تنها براي اشخاص حقيقي صادر مي شوند. به طور مثال يك گواهينامه SSL شامل اطاعاتي در مورد دامنه، شركت ، آدرس ، شهر ،كشور و تاريخ ابطال گواهينامه مي باشد. .زمانيكه يك مرورگر اينترنت به يك سايت از طريق ارتباط امن متصل مي شود ، علاوه بر دريافت گواهينامه SSL ، معتبر بودن صادركننده گواهينامه و مجاز بودن سايت به استفاده از اين گواهينامه را نيز بررسي مي كند و هر كدام مورد تاييد نباشد به صورت يك پيغام خطا به كاربر اعلام مي شود.

 

آمار گرافيكي بازديدكنندگان

آمار گرافيكي اطلاعات فراواني به كاربر مي دهد ، كه استفاده از اين اطلاعات مي تواند تاثير به سزايي در بازده كار داشته باشد.آمار در واقع به تعداد تقاضاهايي گفته مي شود كه وب سرور (Web Server) دريافت مي كند.مزاياي دانستن آمار اين است كه ، بدون دستيابي به اين اطلاعات و بدون آگاهي از پيشينه بازديد كنندگان قضاوت اينكه آيا بناي ابتكار تجاري شما در جلب بازديد کننده، بصورت الکترونيکي (Online) يا سنتي (Offline)، موفق بوده است يا خير مشكل خواهد بود و نيز ميتواند براي مشخص كردن اينكه چقدر سايت شما توانسته با مخاطب ارتباط برقرار كند مفيد واقع شود. اين اطلاعات در مشخص كردن بخش هاي پربيننده و يا قسمتهايي كه در وب سايت شما چندان مورد توجه قرار نگرفته اند كمك موثري مي كند.

 

Raw Logs Access

Raw logs accesss دسترسي به فايلهاي خامي هستند كه رويداد هاي بازديد از سايت را ثبت ميكنند و همچنين نشان مي دهد چه كساني بدون اينكه از فايلهاي گرافيكي وب سايت استفاده نمودهاند از سايت كاربر بازديد كرده اند يعني سريعاً بازديد نموده و يا هنگام load شدن تصاوير و نمودارها بارگذاري را نمايش سايت را متوقف نموده اند. كاربرمي تواند Raw Log هاي سايت خود را بر روي كامپيوتر دانلود نمايد. Raw logها همچنين گزارشي از بازديدهاي ناقص از سايت مي باشد .

 

Quota Reporting

برنامه هاي Quota به منظور تخصيص مقدار مشخصي از منابع سرور به هر كاربر استفاده ميشود. براي محدود نمودن استفاده كاربران از منابع سرور از برنامه هاي quota استفاده مي‌شود. Quota Reporting اين امكان را به كاربر ميدهد تا ميزان استفاده وي از منابع تخصيص يافته خود را مشاهده نمايد.

 

Anonymous FTP

Annonymouse به معناي بي نام است، با استفاده از كلمه عبور و پسورد مختص كاربركه قادر به كنترل دسترسي ها خواهد بود، اين عمل با تنظيم ACL (Access Control List) روي FTP Directory كه در كنترل پنل وجود دارد قابل انجام است. براي محدود كردن دسترسي هاي ناشناس به FTP ميتوان ‌گزينه مربوط به Allow Annonymouse را در پنجره Permission واقع در FTP Property برداشت.

 

SMTP

Simple Mail Transfer Protocol مسئوليت پيام های ارسالی ( خروج ) نامه های الکترونيکی، را برعهده دارد. برنامه هايي مانند Outlook Express با سرويس دهنده SMTP موجود در سرور پست الكترونيك (Mail Server) از طريق پورت 25 ، ارتباط برقرار می نمايد. برنامه Outlook Express با سرويس دهنده SMTP مکالمه ای را برقرار و به سرويس دهنده SMTP ، آدرس های فرستنده و گيرنده و محتويات پيام را اعلان می نمايد.

 

POP3

( Post Office Protocol ( Version 3 مسوليت پيام های دريافتی ( ورود ) را برعهده دارد. زمانيکه با استفاده از برنامه سرويس گيرنده ، صندوق پستی را به منظور دريافت نامه های الکترونيکی بررسی می نمائيد ، برنامه فوق با سرويس دهنده ( POP3 ( POP3 Mail Server از طريق پورت 110 ارتباط برقرار می نمايد. سرويس دهنده POP3 به يک نام Account و رمز عبور نياز دارد. پس از تائيد اعتبار و مجوز ، سرويس دهنده POP3 فايل های مربوطه را فعال و امکان دستيابی به آنان را فراهم می نمايد.

 

IMAP

(IMAP4(Internet Message Access Protocol همانند POP3 یک پروتکل استاندارد برای دریافت ایمیل از سرور است. اما دارای تفاوت نسبت به POP3 است. به طور مثال در POP3 پس از دریافت ایميل ها، ایميل ها از روی سرور حذف ميشود در صورتی که در IMAP اینگونه نیست و ایمیل ها پس از دریافت از روی سرور حذف نمی شوند. ازطریق IMAP این امکان وجود دارد که كاربر بدون دانلود نمودن پيغام از روی سرور درون پيغامهاي خود جستجو انجام دهد، پوشه ايجاد نمايد، تغیر نام دهد و Mailbox خود را برای پيغام هاي جديد كنترل نمايد. یکی از پر استفاده ترین موارد استفاده از IMAP حالت اشتراکی آن است بعنوان مثال در شرکتی که باید چند نفر اجازه دسترسی به پست الکترونیک شرکت را داشته باشند IMAP راه حل مناسبی است .

 

LDAP

Lightweight Directory Access Protocol يك پروتكل است كه جهت پيدا كردن اطلاعات از يك سروربراي برنامه هاي ايميل به كار مي رود. سرورهای LDAP اغلب در شركت‌ها و دانشگاه‌ها استفاده می‌شود تا آدرس‌های زیادی را كه در سازمان وجود دارد در دسترس قرار دهد .

 

Indexing Service

به وسيله اين ابزار توانمند ميتوان يك جستجوي بسيار قوي نوشت. عملكرد آن به اين صورت است كه فايلها را بازنموده و داخل آن با يك الگوريتم جستجو انجام مي دهد و سپس لينک صفحاتي را که عبارت جستجو در آن نوشته شده است در يك صفحه ليست مي نمايد.

 

Custom Error Pages

تعيين و تنظيم پیغام هاي خطايي که در اثر بوجود آمدن یک خطا در سرور برای بازديد كننده در حال مشاهده يك صفحه از سايت به نمايش در مي آيد. معمول ترين خطاها Error 404 به معناي پيدا نشدن فايل و Error 403 مجاز نبودن دسترسي ( Access Forbidden ) هستند. پيغام 404 زماني نمايش داده مي شود كه كاربري قصد استفاده از صفحه اي را دارد كه اصلاً در سرور وجود ندارد و پيغام 403 زماني نمايش داده مي شود كه كاربري قصد ورود به بخشي از سايت را دارد كه توسط دارنده سايت اجازه دسترسي عمومي براي آن تعريف نشده است. بعنوان مثال مديران سايت مي توانند در Error404 بوسيله آيتم Custom Error Pages صفحه اي را ايجاد نمايند كه بازديد كنندگان بجاي Error پيش فرض صفحه تعيين شده را مشاهده نمايند.

 

Virtual Directory

دايركتوري ريشه برنامه كاربردي است و در برگيرنده فايل. Global . asa . صرف نظر از اين كه كدام فايل درخواست شود، فايل Global . asa همواره اولين فايلي خواهد بود كه اجرا ميشود اگر در نظر است كه كاربر برنامه كاربردي را با صفحه خاصي كه در نظردارد آغاز كند از اين دايركتوري استفاده مي كند. البته از نظر تعيين ساختار دايركتوري هاي يك برنامه كاربردي هيچ محدوديتي وجود ندارد.

 

DNS Management

DNS Management اين امكان را به كاربر ميدهد تا از طريق كنترل پنل نسبت به هر گونه تغييرات در ناحيه DNS خود اقدام نمايد.

 

Folder management

در حقيقت مي توان با استفاده از كنترل پنل به جاي استفاده از پروتكل FTP فايلها را Upload و حذف يا ويرايش نمود.

 

Web Mail

Webmail يکي ازقابليت هاي سرور پست الكترونيكي (Mail Server) ميباشد. برنامه هاي ارسال و دريافت پست الكترونيك ( مانند Outlook Express ) كه بر روي كامپيوترهاي شخصي مورد استفاده قرار ميگيرند بايستي با يك SMTP Server و يك POP3 Server ارتباط برقرار كنند.اگر Mail Server قابليت استفاده تحت وب ( Web Mail ) را داشته باشد، ابتدا از طريق پروتكل HTTP با Mail Server ارتباط برقرار مي كند. سرور Web Mail با اتصال به سرور SMTP پيام را ارسال مي كند. پست الكترونيك مبني بر وب داراي مزاياي متعددي است که مهمترين آنها عبارتند از: عدم وابستگي به نرم‎ افزار خاص و تنها نياز به يك مرورگر اينترنتي (مثل Internet Explorer) ، عدم محدوديت در استفاده از انواع پروتكل‎هاي پست الكترونيكي نظير POP3 ، SMTP توسط كاربر ، استفاده از برخي امكانات جانبي سرويس پست الكترونيك تحت وب ، امكان ارسال/دريافت نامه از طريق وب در هر زمان و هر كجا.

 

Spell Checking

امكان غلط گيري در املاي ايميل مي باشد. اين عمل باعث مي شود تا وب ميل متن را با فرهنگ لغات خود تطبيق دهد و كليه كلمات نادرست و ناشناخته را براي تصميم گيري به كاربر نمايش دهد.

 

Personal Calendar

قابليت زمان بندي در كارها را داراست. اين برنامه در ساعات و روزهاي مقرر كه قبلاً توسط كاربر تعيين شده بود به كاربر يادآوري ميكند.

 

منوی مرکز آموزش
جستجو

خدمات میزبانی

هاست لینوکس

هاست ویندوز

آموزش های هاست لینوکس

آموزش های هاست ویندوز

خدمات دامین

لیست تعرفه دامین

جستجوی دامین

آموزش های مربوط به دامین جهانی

آموزش های مربوط به دامین ایرانی

.: کلیه حقوق وب سایت داده نما محفوظ می باشد :.

All Rights Reserved © 2010-2016