تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

پنل ارسال پیام کوتاه یک نرم افزار اینترنتی جهت ارسال، دریافت و مدیریت پیام کوتاه از طریق سرورهای اپراتور مخابرات و تحت قوانین شرکت ارتباطات سیار می باشد ،كه كاربران اين سامانه بدون نياز به هيچگونه سخت افزار ( اعم از gsm modem) و تجهيزات جانبي و تنها با اتصال به شبكه اينترنت می توانند از تمامي امكانات سامانه جهت اطلاع رساني و سایر قابلیتهای ارائه شده بهرمند گردند. شما می توانید توسط این نرم افزار با سرعت بسیار بالا ( بیش از چند هزار پیامک در دقیقه ) پیام های کاری، اطلاع رسانی و تبلیغاتی خود را به دست مخاطبین مورد نظرتان برسانید.


پنل ارسال و دریافت پیامک دارای چه قسمتهایی است؟

 

این پنل دارای قسمتها و امکانات مختلف مانند : صندوق ارسال - صندوق دریافت - دسته بندی پیامها - نظر سنجی - دفترچه تلفن و... می باشد که از آنها برای ساماندهی پیامک ها استفاده میشود .

 

هزینه استفاده از این پنل به چه میزان است ؟

هزینه استفاده از پنل پیامک مبلغ 350،000 ریال به صورت سالیانه می باشد ، که شامل تمامی امکانات موجود در پنل به همراه یک خط اختصاصی 14 رقمی می شود .

 

هزینه ارسال و دریافت هر پیامک چگونه تعیین می شود ؟

هزینه هر پیامک بر اساس میزان شارژ پنل در یکی از تعرفه های موجود در جدول تعرفه شارژ پیامک قرار میگیرد. مثلا اگر شخصی پلن 1 جدول را انتخاب کند باید از مبلغ 1,000 تومان تا 200,000 ریال پنل خود را شارژ کند که در این صورت مبلغ هر پیامک فارسی 110 ريال محاسبه می شود.(6% مالیات بر ارزش افزوده ندارد.)

 

 

خدمات میزبانی

هاست لینوکس

هاست ویندوز

آموزش های هاست لینوکس

آموزش های هاست ویندوز

خدمات دامین

لیست تعرفه دامین

جستجوی دامین

آموزش های مربوط به دامین جهانی

آموزش های مربوط به دامین ایرانی

.: کلیه حقوق وب سایت داده نما محفوظ می باشد :.

All Rights Reserved © 2010-2016