تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

در دنیای تجارت امروز، سرمایه گذاری زیادی بر روی تجارت الکترونیک ، راهکار های مبتتی بر وب و ارتباط با کاربران از طریق اینترنت صورت می گیرد. در ایران نیز، با توجه به افزایش اقبال کاربران به اینترنت ( طبق آخرین آمار ی هجده میلیون کاربر اینترنت در ایران وجود دارد )، شرکت هایی که از طریق راه اندازی وب سایت، به تعامل بیشتر با کاربرانشان پرداخته اند، آینده روشن تری خواهند داشت.

طراحی وب سایت شما می بایست به گونه ای برنامه ریزی گردد تا بطور کامل خدمات ، محصولات و یا فعالیتهای هر شخص و یا سازمان را نمایان سازد و بتواند باعث افزایش بازدیدکنندگان و کاربران گردد.

توجه به این نکته ضروری است که اگر طراحی وب سایت شما به درستی انجام نشود ممکن است خسارات زیادی را به شرکت و یا سازمان شما وارد نماید، به همین دلیل طراحی وب سایت خود را به شرکتی واگذار نمایید که خود را با آخرین تکنولوژیها و تکنیکهای طراحی وب سایت بروز کرده باشد و طراحی وب سایت شما را اصولی و تخصصی اجراء نماید.

 

 

 

داده نما با ارائه خدمات طراحی وب سایت بصورت پویا و با استفاده از سیستم مدیریت وب سایت ، امکان حضور موفق شما را در عرصه پهناور اینترنت فراهم می آورد .

 

نکاتی که در طراحی وب سایتهای داده نما اجرا می گردند :

 

 

- تجزیه و تحلیل اطلاعات و اهداف شرکت و یا سازمان

- جمع آوری و آنالیز اطلاعات

- طراحی گرافیک و قالب کلی وب سایت در بالاترین کیفیت

- بررسی سازگاری وب سایت با مرورگرهای مختلف

- راه اندازی اولیه و بارگذاری وب سایت

- معرفی وب سایت به موتورهای جستجوگر

- بازبینی و تحلیل آمار بازدیدکنندگان وب سایت

- آموزش و پشتیبانی

 

 

 

 

>> برای شروع یک همکاری پایدار کلیک نمایید.

 

خدمات میزبانی

هاست لینوکس

هاست ویندوز

آموزش های هاست لینوکس

آموزش های هاست ویندوز

خدمات دامین

لیست تعرفه دامین

جستجوی دامین

آموزش های مربوط به دامین جهانی

آموزش های مربوط به دامین ایرانی

.: کلیه حقوق وب سایت داده نما محفوظ می باشد :.

All Rights Reserved © 2010-2016